Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій провів щомісячну робочу нараду з головами РДА та міськими головами міст обласного значення

Переглядів: 387

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення за участю директорів департаментів та служб регіону.

В ході засідання проаналізовано виконання плану заходів щодо відбору на військову службу за контрактом та підсумовано проміжні результати жнивної кампанії 2016 року. Так, за оперативним даними, вже зібрано 91 % площ ранніх зернових, і на сьогодні область має вже 2,7 млн. тонн зерна при середній урожайності 54 центнери з гектара.
Особливу увагу учасники зібрання приділили конфліктним ситуаціям, що виникають при виділенні земельних ділянок учасникам АТО. В цьому контексті голова облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив на випадках маніпуляцій у сфері земельних відносин, в яких нерідко використовують учасників бойових дій Сході України. Відтак, налагодження ефективної комунікації голів райдержадміністрацій з координаторами, відповідальними за взаємини з учасниками АТО, за словами керівника області, є першочерговим завданням, що дасть можливість максимально уникати конфліктних ситуацій та вирішувати нагальні для військовослужбовців питання у звичайному, робочому режимі.
Низку доручень озвучив голова облдержадміністрації і стосовно підготовки до відзначення на Вінниччині 25-ї річниці Незалежності України. Усі заходи, приурочені державному святу, підкреслив він, повинні пройти на найвищому організаційному рівні.
Окремо очільник регіону торкнувся проблематики захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також створення комплексної системи захисту інформації єдиної бази «Діти» Вінницької області, наголосивши на необхідності покрокового вирішення цих актуальних питань.
Окрім того, під час наради учасники засідання ознайомились з основними напрямками роботи новоствореного регіонального Офісу реформ та заходами щодо прискорення процесів децентралізації в області, заслухали інформацію про роботу Головного управління ДСНС у Вінницькій області з питань попередження виникнення пожеж в екосистемах на території регіону, а також розглянули низку інших актуальних питань соціально-економічного розвитку Вінниччини.« повернутися до списку новин