Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Керівники області привітали працівників житлово-комунального господарства із професійним святом

Переглядів: 436

 

У приміщенні обласної державної адміністрації 15 березня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З професійним святом кращих фахівців сфери ЖКГ, без діяльності яких уявити сучасне життя досить важко, вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков.

«Галузь житлово-комунального господарства, сфери послуг та побуту пройшла, можливо, найбільш драматичний процес свого розвитку протягом останніх 25 років. Та завдяки зусиллям тисяч людей, які працюють у цьому сегменті, завдяки ефективному менеджменту та фаховому підходу, сфера ЖКГ Вінницькій області сьогодні одна з найкращих в Україні», - відзначив у вітальному слові керівник ОДА Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації зауважив, що, попри непростий час, і держава, і Вінниччина рухаються вперед.

«Коли ми ведемо мову про теплопостачання, ми говоримо про комплекс заходів, пов’язаних з модернізацією всієї системи, впровадження нових сучасних енергозберігаючих технологій. Наприклад, споживання газу в цілому у Вінницькій області скоротилося майже на 40 % за останні 4 роки, - зазначив Валерій Коровій. – Дуже активно трансформується система наших водопостачальних організацій. З упровадженням бюджетної децентралізації ми передали на районний рівень всі водоканали і на сьогодні бачимо, що ті фінансові ресурси, які дала реформа, спонукають їх до розвитку».

Крім того, повідомив керівник ОДА, за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища придбано земснаряд, і цього року розпочинаються масштабні роботи з очистки русла річки Південний Буг.

«У нас попереду дуже багато роботи з наведення порядку, розчистки територій, благоустрою. І результат значною мірою залежить від нашої спільної роботи», - підкреслив Валерій Коровій. Відтак привітав працівників галузі із професійним святом, побажавши успіхів, добра та позивного настрою.

У рамках заходу директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков презентував присутнім основні результати роботи галузі за 2017 рік та перспективи на рік 2018-й. Затим керівники Вінниччини вручили кращим представникам сфери ЖКГ урядові відзнаки й Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.« повернутися до списку новин