Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулось чергове засідання обласної земельної комісії

Переглядів: 375

 

На 96 засідання комісії надано 11 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 8 проектів розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 3 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність – 1, про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки – 2,про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 2, про надання в постійне користування земельних ділянок -3,  про поновлення укладання договору оренди водного об’єкту – 1, про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – 1, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки водного фонду в натурі (на місцевості)- 1.

Крім того, на обговорення комісії винесено 4 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 1 питання Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 11 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.« повернутися до списку новин