Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінницька обласна державна адміністрація та АТ «Ощадбанк» підпишуть Меморандум про співпрацю

Переглядів: 393

 

 

31 жовтня в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбулась зустріч директора Департаменту Володимира Мережка з начальником філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» Юрієм Боковим та заступником начальника управління з мікро-, малого та середнього бізнесу Тетяною Грушко.

Під час зустрічі представники банку ознайомили очільника Департаменту з програмою розвитку підприємництва «Будуй своє».

«Нашій країні потрібні реальні підприємці, які своїми підприємницькими рішеннями, своєю працею, в тому числі і сплатою податків, сприяють розвитку своїх регіонів, адже вони – основа економіки та запорука формування середнього класу.

Програма «Будуй своє» складається з чотирьох основних компонентів. Перш за все, це особливі продукти банку: спрощена процедура відкриття рахунків, корпоративна картка, захисний ключ, який спрощує доступ до особистого рахунку. По друге, це освітницький напрямок: створення порталу «Будуй своє», де розміщуються консультації та рекомендації юристів щодо швидкої та правильної реєстрації підпримства, оголошення про конференції, форуми та ін. Ми орієнтуємось не лише на існуючий бізнес, але і на тих підприємців, які лише починають власну справу. По третє, учасники програми мають преференції серед ряду наших партнерів: Київстар надасть знижку на оплату зв’язку та передачу даних, Нова пошта – знижку на пересилки, Google – розмістить оголошення в пошуковій системі. Крім того, є ще й послуга аутсорсингового бухгалтера, фактично консультанта, який зробить аналіз звітності, надасть податкові, фінансові, банківські консультації. На разі виникла така ситуація, коли більшість бухгалтерів, які ведуть малий та середній бізнес – здебільшого податковоорієнтовані, тобто не надають порад стосовно, наприклад, кредитів. І четвертий компонент – це, звичайно, фінансова підтримка. Ми розуміємо, що ціна на фінансові ресурси є досить високою. Тому спільно з міськими муніципалітетами, ми ініціюємо механізм виплати компенсації, яку міський бюджет готовий сплатити підприємствам, які розвиваються. Основним критерієм є нарощення суми податків до міського бюджету з року в рік. В такому випадку підприємцю відшкодують певний відсоток приросту суми сплачених податків з міського бюджету», - зазначив Юрій Боковий, додавши, що це, на їх думку, змусить підприємців виходити з «тіні».

Також, під час зустрічі сторони обговорили проект Меморандуму про співпрацю між АТ «Ощадбанк» та Вінницькою обласною державною адміністрацією, який планують підписати до кінця року. Документ передбачатиме партнерство  в рамках спільних проектів, експертно-аналітичних, інформаційно-консультативних послуг та організації спільних інформаційних та комунікативних заходів.

Представники банку виявили зацікавленність щодо програми часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього бізнесу  на реалізацію інвестиційних проектів, а також конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) та виявили бажання долучитись до цих проектів.« повернутися до списку новин