Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Машинобудівна галузь Вінниччини відновлюється  

Переглядів: 592

 

Під час робочої поїздки, голова облдержадміністрації  Валерій Коровій разом з  директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  Володимиром Мережком та керівництвом Калинівського району завітали до ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод», який спеціалізується на виробництві та інсталяції обладнання для харчової та переробної промисловості.

Засноване ще в 1934 році, сьогодні підприємство займає площу більше 20000 м², де розташовані цехи основного і допоміжного виробництв, складські та адміністративні корпуси.

Про баготорічну діяльність підприємства розповів його директор, «Заслужений машинобудівник України» Анатолій Остапенко:

«Завод має закритий цикл виробництва: отримуємо метал, виготовляємо кінцевий виріб, здійснюємо монтаж, електромонтаж обладнання, оснащуємо його системами автоматизації таким чином, що можемо управляти ним у віддаленому доступі. Наше підприємство є експортно-орієнтованим, яке працює за принципом розумного співвідношення «якість-ціна». На сьогодні тут працює близько 400 осіб.»

Підприємство реалізує комплексні проекти - технологічні рішення, підбір, проектування, виготовлення, автоматизацію, поставку, монтаж та електромонтаж обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Тут виробляють обладнання для молочної, цукрової, хлібопекарської промисловості та автомобілерозвантажувальну техніку.

«На сьогодні «Калинівський машинобудівний завод» демонструє динаміку до зростання. Після важкого 2015 року, машинобудівна галузь дала приріст 50% в 2016 році, цьогоріч ми вже спостерігаємо приріст в межах 10%. Це говорить про те, що компанії розпочали етап модернізації виробництва та значного інвестування коштів. Ми повинні зробити все для того, щоб підприємства, які створюють додану вартість могли бути високорентабельними, платити податки та створювати робочі місця для населення. Адже одне робоче місце в галузі машинобудування створює навколо себе до 5 нових робочих місць в інших галузях. Я приємно вражений, що на підприємстві працює така велика кількість молодих людей. Це свідчить про те, що галузь відновлюється», - підкреслив очільник Вінниччини.

  « повернутися до списку новин