Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З матеріалів оперативної наради

Переглядів: 358

  

 Під час щотижневої оперативної наради з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, окремими керівниками організацій і  засобів масової інформації голова райдержадміністрації Сергій Ладан довів інформацію, що депутатом Вінницької обласної Ради Вигонюком Андрієм Володимировичем в соціальних мережах «Facebook» була поширена інформація стосовно викриття факту завищення закупівельних цін під час закупівлі оргтехніки відділом освіти райдержадміністрації для закладів освіти району.

    З метою перевірки фактів, що були викладені депутатом обласної Ради Вигонюком А.В. голова райдержадміністрації, відповідно до вимог Закону України «Про державну службу», оголосив про проведення службового розслідування та відсторонення від виконання посадових обов’язків начальника відділу освіти райдержадміністрації Петра Багрія на час проведення службового розслідування.

   Сергій Ладан також зазначив, що результати проведення службового розслідування будуть оголошенні на оперативній нараді та офіційному сайті районної державної адміністрації.

 « повернутися до списку новин