Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Інвестиційний проект компанії «Delphi» має стати ще однією візитівкою Вінниччини

Переглядів: 459

 

19 липня, голова облдержадміністрації  Валерій Коровій разом з  директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  Володимиром Мережком з робочим візитом відвідали новостворене підприємство ДП «Електричні системи», інвестором якого є компанія «Delphi».

Для налагодження виробництва джгутів, кабелів та шнурів для автомобільного концерну Mersedes-Benz «45 експериментальний завод» передав виробничий цех площею 15 тисяч кв. метрів, де в найкоротші терміни інвестору належить провести масштабну реконструкцію та обладнати робочі місця.

«Після підписання угоди з компанією «Delphi» 12 липня, розпочалась досить активна робота. Вже відібрано 80 працівників, які найближчим часом поїдуть навчатись на підприємство «Карпати», м. Івано-Франківськ, де пройдуть теоретичну та практичну частини, матимуть змогу попрацювати безпосередньо на конвеєрі. У виробничих цехах вже проходять демонтажні роботи, підрядні організації найближчим часом зможуть розпочати капітальний ремонт приміщення. 1 вересня ми очікуємо на прийом обладнання і в кінці місяця вже розпочнеться процес виробництва.

Наша співпраця з компанією «Delphi» розпочалась ще півтора роки тому. Ми запропонували їм інвестиційні проекти на 10 заводах, що належать  ДК «Укроборонпром», і після детального розгляду керівництво компанії обрало саме Вінницький «45 експериментальний завод», - розповів в.о. директора ДП «Електричні системи» Олександр Тищенко.

Він також наголосив, що у нового підприємства є чималі вимоги: виробництво буде працювати у 3 зміни, середня та вища ланки управлінців повинні володіти англійською мовою. На разі ведеться активна робота з обласним центром зайнятості.

«Чому цей проект є надзвичайно важливим для нас? Підприємство знаходиться у промисловій частині міста Вінниця, яка має надзвичайно розгалужену інфраструктуру, вдалу логістичну складову та великий потенціал для свого розвитку. Цей проект дасть досить потужний поштовх для реалізації інших подібних проектів. Ми маємо справу з компанією американського походження, яка працює на міжнародних ринках та є найбільшим світовим виробником мобільної електроніки, компонентів транспортних засобів та інформаційних технологій. А отже, тут буде організовано сучасне виробництво, досконала система контролю якості, відбуватиметься опанування нових навичок, що призведе до якісних змін на ринку праці. Це стане ще однією візитівкою Вінниччини в сфері залучення інвестицій», - наголосив голова облдержадміністрації  Валерій Коровій.

Очільник області також зазначив, що найбільша зацікавленість влади регіону полягає саме в тому, щоб створені робочі місця гарантували людям виплату гідної заробітної плати, яка буде вище середньої по м Вінниці: для кваліфікованих працівників мінімальна заробітна плата очікується на рівні 7 500 гривень, найбільш низькооплачувана – близько 5 600 гривень.« повернутися до списку новин