Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Олександр Крученюк: Фахівці соціальної сфери є своєрідним провідником між людьми та владою, які першими подають руку тим, хто цього потребує

Переглядів: 448

 

Сьогодні, 2 листопада, у Вінницькому обласному центрі зайнятості відбулися урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери України, який щороку відзначають у першу неділю листопада.

На святковій нараді були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська, заступник директора В’ячеслав Гаврилюк, голова об’єднаної профспілкової організації Алла Погибайло, директори базових центрів зайнятості, начальники відділів, колектив.

Вітаючи співробітників центру зайнятості Олександр Крученюк зазначив: «День працівника соціальної сфери – це свято людей, які працюють за покликом серця. Адже саме фахівці соціальної сфери є своєрідним провідником між людьми та владою, які першими подають руку тим, хто цього потребує. Вони першими приходять на допомогу в непростих життєвих ситуаціях. Тож бажаю вам, з нагоди вашого професійного свята мудрості, виваженості, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба», - зазначив Олександр Крученюк.

Директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська презентувала роботу служби зайнятості за 9 місяців 2017 року, подякувала колективу за проведену роботу та досягнуті показники, побажала підкорення нових професійних вершин, гідної оплати праці та достатку в родинах.

«За традицією, тих працівників, які показали високі результати роботи ми вшановуємо занесенням на Дошку пошани, врученням пам’ятних відзнак та грошових винагород. Ми пишаємося колегами, які зробили своє ім’я на професіоналізмі та якості», - зазначила Галина Скоковська.

Після урочистого нагородження кращих працівників Вінницької обласної служби зайнятості та відкриття оновленої Дошки пошани Галина Скоковська  привітала присутніх з професійним святом: «Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Вінниччини мали гідну роботу та гідне життя!».« повернутися до списку новин