Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вітання голови райдержадміністрації з Новим Роком та Різдвом Христовим

Переглядів: 1638

Шановні жителі Мурованокуриловеччини!

   Прийміть найщиріші вітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
      2016 рік був для кожного з нас досить важким. Але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато масштабних завдань і водночас поставити нові.
       Складна суспільно-політична ситуація в державі не залишила нікого байдужим. Адже всіх нас об’єднали непрості події на сході України, боротьба за демократію, цілісність та незалежність.

  Переконаний, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.

   Новий рік - це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.
   Вірю, що у 2017 році ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

   Від усієї душі зичу вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.

   Бажаю, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

  Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання району та нашої рідної України!

 

З найкращими побажаннями,

Голова районної державної адміністрації                                                                                                      Сергій Ладан

 

 

 « повернутися до списку новин