Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

За півроку на відшкодування вартості ліків закладам охорони здоров’я області перераховано майже 7 млн.грн, що складає 98,4% від обсягу надходжень

Переглядів: 357

 

 

Про це повідомив директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Микола Копачевський. За словами посадовця, на здійснення вказаних видатків в обласному бюджеті передбачено 20 553,4 тис. грн. за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету обласному бюджету, яку розподілено між бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області.

Відповідно до помісячного розпису надійшло за квітень-червень поточного року 6851,1 тис. грн. коштів вказаної субвенції, які повністю перераховано до районних бюджетів, бюджетів міст обласного значення та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

За результатами щотижневого моніторингу освоєння коштів вказаної субвенції на місцях, який запроваджено Департаментом фінансів, на кінець червня із загальної суми цієї субвенції, місцевими бюджетами перераховано закладам охорони здоров’я понад 6,7 млн.грн. (98,4% від обсягу надходжень квітня-червня), якими, в свою чергу, відшкодовано аптечним закладам, що беруть участь у проекті, за забезпечення пільгових рецептів  майже 5,9 млн. грн. (87,4% від профінансованого).

?« повернутися до списку новин