Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Вінницькій області затверджено Комплексну регіональну програму пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Переглядів: 435

 

 

На Вінниччині одним із пріоритетів сталого розвитку територіальних громад, повноцінного та гармонійного розвитку особистості є допомога у вирішенні житлової проблеми громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На жаль, у багатьох громадян не має реальної можливості придбати житло виключно за власні кошти. Враховуючи наявність такої проблеми і виникає необхідність залучення до її вирішення бюджетних коштів на місцевому рівні.

Саме тому, в області розроблено та затверджено Комплексну регіональну програму пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

Даною Програмою передбачені механізми надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям, одиноким молодим громадянам, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, держслужбовцям та працівникам бюджетної сфери, на будівництво (реконструкцію) і придбання житла через Вінницьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Вінницьке регіональне управління Держмолодьжитла).

Зі змістом та умовами Програми можна ознайомитись на сайті Вінницької обласної Ради у розділі: «Обласні програми»: http://www.vinrada.gov.ua/perelik_dovgostrokovih_program.htm« повернутися до списку новин