Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Олександр Крученюк вручив нові паспорти родині із села Павлівка, яка втратила житло та документи

Переглядів: 420

 

 

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук 17 жовтня зустрілись із подружжям Ковальчуків із села Павлівка Калинівського району.

Внаслідок надзвичайної ситуації на 48-му Арсеналі будинок, в якому проживала родина, був повністю зруйнований. Знищені всі документи, меблі та інше майно.

То ж сьогодні заступник голови ОДА Олександр Крученюк завітав, аби урочисто вручити Ковальчукам паспорти нового зразка -пластикові або, як їх іще називають, ID-картки.

«Влада і надалі надаватиме підтримку постраждалим від вибухів, активно та оперативно долучатиметься до вирішення всіх проблем. Зовсім скоро ваша родина перейде жити в новий будинок. Допоможемо з придбанням не лише продуктів, а й інших, необхідних для проживання речей», - наголосив Олександр Крученюк, вітаючи з отриманням цього важливого документу.

В свою чергу, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук зауважив, що сьогодні, як ніколи, важливого значення набуває допомога і підтримка один одного. Побажав подружжю Ковальчуків міцного здоров'я, добробуту та затишку.« повернутися до списку новин