Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Керівники області привітали педагогічних працівників Вінниччини з професійним святом

Переглядів: 294

 

 

Сьогодні, 29 вересня, у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Садовського відбулись урочистості з нагоди  Дня працівників освіти України.

Із професійним  святом освітянську еліту краю  привітали   заступник голови-директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Ігор Івасюк у вітальному слові  підкреслив, що в цьому році свято є подвійним: «Вчора вступив у дію новий Закон про освіту, який визначає пріоритети розвитку освітньої галузі у найближчі 10 роківПрезидент Петро Порошенко  зустрівся вчора з освітньою громадськістю України, зупинившись на основних аспектах реалізації цього важливого нормативного документа. Новий Закон дає реальну автономію навчальним закладам,він також дає можливість кожній молодій людині обрати власну траєкторію навчання і особистого розвитку. І ще дуже важливо, що на відміну від багатьох попередніх реформ, яких ми вже немало пережили,ця реформа буде реально втілена в життя. Вона має нормативну базу, окремий фінансовий ресурс – більше 1 млрд. грн. на реалізацію проекту «Нової української школи» для початкової школи у 2018 році».

Ігор Івасюк також із приємністю зазначив,що заробітна плата вчителям, відповідно до нового Закону про освіту, буде і надалі зростати і сягатиме 4-х прожиткових мінімумів.

Під час урочистостей було оголошено переможців обласного  Конкурсу проектів на здобуття грантів у різних номінаціях , а керівникам освітніх закладів -переможців та авторам проектів вручено  сертифікати на суму від 15 до 45 тис. грн.

Кращих представників освітянської галузі Вінниччини було відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами, обласними педагогічними преміями й грамотами Департаменту освіти і науки ОДА.

Свято завершилося концертною програмою творчих колективи нашого краю.

  

Нагадаємо: в Україні День вчителя, згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року, відзначається в першу неділю жовтня. Цьогоріч свято припадає на 1 жовтня.« повернутися до списку новин