Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З 30 вересня розпочнуться осінні сільськогосподарські ярмарки

Переглядів: 289

 

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2017 року №631 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» та з метою сприяння забезпеченню населення сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників щосуботи починаючи з З0 вересня по 28 жовтня 2017 року в м. Вінниці на площі біля ТЦ «Plaza Park» (район «Вишенька», вул. Келецька, 117-Б) будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.
До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.
За довідками звертатися до відділу внутрішньої торгівлі, сфери послуг та нормованого забезпечення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, тел. 66-11-80.« повернутися до списку новин