Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінничани вирушили на передову привітати з Днем Святого Миколая українських вояків

Переглядів: 358

 

Вчора, 19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая українським військовим, що перебувають в зоні АТО відправлено гуманітарний вантаж, який зібрали за ініціативи обласної державної адміністрації та всіх районів області.

Серед усього, що везуть на передову найбільше продуктів харчування. Зокрема, овочі та фрукти, мед та цукор, крупи, солодощі та домашні соління. Окрім того, задля підняття бойового духу військовослужбовців, на передову передали велику кількість дитячих малюнків та оберегів, які дітлахи зробили власноруч, адже саме це наші захисники цінують найбільше.

Як зазначають організатори, допомогу на передову збирали з усієї Вінниччини не байдужі громадяни, фермери та дрібні підприємці.

Але, найголовніше, чого потребують військовослужбовці на передовій це не продовольство, адже на сьогодні забезпечення української армії значно покращилось. Найбільше військовими цінується живе спілкування, доброта, любов і увага небайдужих, які надають сил та піднімають бойовий дух солдатів. « повернутися до списку новин