Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій взяв участь у засіданні позачергової 25 сесії обласної Ради

Переглядів: 405

 

Сьогодні, 12 жовтня, відбулось пленарне засідання позачергової 25 сесії обласної Ради 7 скликання. Головним питанням, яке винесено на порядок денний стало внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №221 «Про обласний бюджет на 2017 рік». До участі у засіданні долучився голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Коментуючи запропоновані зміни, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив: «Додатково очікується стабілізаційна дотація області з державного бюджету для закриття соціально-захищених статей бюджету області. Таким  чином, протягом 2-3 місяців з’явиться додатковий ресурс і відповідно до процедури буде внесено зміни до обласного бюджету».

В свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Микола Копачевський зауважив: «Загалом, розподілено 34700,000 тис. грн., з яких 80%, а це 27 млн. 800 тис. грн.  на фінансування заробітної  плати працівників сфери професійно-технічної освіти, обласних шкіл-інтернатів, ДЮСШ, педагогічних училищ і училищ культури. У ПТУ спостерігався дефіцит коштів, тому у лютому виділено 30 мільйонів, але цих коштів недостатньо,  до кінця року дану проблему буде вирішено повністю і остаточно. Відносно  інших  закладів кошти будуть направленні на підвищення з 1 вересня на два тарифних розряди заробітної плати педагогічним працівникам».

За підсумками голосування депутатами обласної Ради прийнято рішення про внесення зазначених змін до рішення 13 сесії 7 скликання «Про обласний бюджет на 2017 рік».« повернутися до списку новин