Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Андрій Гижко: Спільні, злагоджені дії органів влади та волонтерських організацій дадуть змогу максимально ефективно допомагати постраждалим в наслідок надзвичайної ситуації в м. Калинівка

Переглядів: 331

 

 

У четвер, 28 вересня, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулась робоча нарада з представниками волонтерських і громадських організацій області, що долучились до евакуації та допомоги мешканцям населених пунктів, що опинись в зоні можливого ураження внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівка.

До участі у нараді долучився також заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк.

В ході спілкування з волонтерами Андрій Гижко зазначив: «В першу чергу хочу висловити вдячність всім тим, хто допомагав евакуйовувати та розміщувати людей з тих населених пунктів, які знаходились в зоні можливого ураження. І, не дивлячись на те, що органами влади було залучено велику кількість транспорту для вивезення людей, це було дійсно великою допомогою в даній ситуації. На даний момент ситуація вже стабілізувалась, і людям дозволено повертатись до своїх домівок. Але зараз виникає інша ситуація, коли повертаючись до своїх домоволодінь люди бачать масштаби руйнувань свого майна і це призводить до паніки серед населення. У зв’язку з цим, нами мають бути вжиті всі належні заходи, щоб вирішувати питання відновлення житла та побуту громадян. Метою нашого зібрання є спільна координація дій органів влади і волонтерів, для максимально ефективної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівка».

Андрій Гижко також проінформував присутніх відносно об’єктів, які виконуватимуть роль баз для збору будівельних матеріалів, продовольства та іншої гуманітарної допомоги, які розташовуються безпосередньо в зоні виникнення НС.

В свою чергу Олександр Крученюк зазначив: «Наші дії мають бути злагоджені та скоординовані, аби була можливість дійсно локально, ефективно та поетапно вирішувати проблемні питання. Першочерговими є питання відновлення житла, щоб люди мали можливість комфортно повернутись до своїх домівок».

За підсумками проведеного засідання прийнято рішення координації спільних дій волонтерських організацій та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів, які спрямовані на допомогу постраждалому, в наслідок надзвичайної ситуації населенню. Також прийнято рішення спільно моніторити та відслідковувати інформацію щодо необхідної допомоги, яка надходить від громадян, що знаходяться в зоні можливого ураження.« повернутися до списку новин