Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Аграріями Вінниччини вже намолочено 4,1 млн. тонн зернових

Переглядів: 363

 

 

Про це під час щотижневої оперативної наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.

 «Наші аграрії вже переступили 4-мільйонний рубіж, і станом на сьогодні намолот зернових становить 4,1 млн. тонн. Тож в нас є всі передумови мати найкращий вал зерна в Україні», - підкреслив очільник відомства. Він також зазначив, що нині вже зібрано більше 66 % площ кукурудзи на зерно та 87 % площ цукрового буряка.

 Під час наради голова облдержадміністрації Валерій Коровій заслухав також інформацію про поточну ситуацію за низкою інших галузевих напрямів.

 Так, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович повідомила, що ситуація по грипу та ГРВІ в області нині на 30 % нижче епідпорогу, водночас усі лікарні регіону забезпечені необхідними противірусними препаратами, антибіотиками та іншими медикаментами. Вакцинація від грипу в області сьогодні на рівні 30 %.

 Гарні показники, за словами директора Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталі Заболотної, має Вінниччина у питанні монетизації субсидій. «Станом на сьогодні, в нас вже виплачено більше 78 %.  Подали заявки 132 тисячі осіб, з них 103 тисячі вже отримали компенсацію на загальну суму 67,2 млн. гривень. Водночас завершується перерахунок субсидій на опалювальний період», - зазначила Наталя Заболотна. 

Директор же Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський інформував, що із суб’єктів, які мають прямі міжбюджетні відносини з Міністерством фінансів (а в області таких 55), свої бюджети річні виконали уже 20. Із них 13 бюджетів районів і 7 бюджетів об’єднаних територіальних громад. Відтак наголосив, що вже розпочинається робота над формуванням рішення сесії про обласний бюджет на 2018 рік.« повернутися до списку новин