Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В рамках виїзної наради керівники області та міста відвідали будівельні майданчики інвестиційних проектів UBC Group та «Delphi»

Переглядів: 438

 

 

Завод по виготовленню холодильного обладнання будується на території Індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування», який утворено за ініціативи Вінницької міської ради та ПрАТ «Українська пивна компанія». Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівники профільних департаментів  облдержадміністрації та міської ради, разом з журналістами, відвідали цей будівельний майданчик першими.

Валерій Коровій так прокоментував побачене: «Індустріальний парк має надзвичайно важливе стратегічне значення для розвитку м. Вінниці та й області в цілому, на найближчі 30-50 років. Ситуація в Україні є досить непростою в сфері промислової індустрії. Такого роду виробництво  як ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC Group), на спорудженні  якого ми  зараз присутні,створює через мультиплікатор додатково нові робочі місця. За достовірними підрахунками,одне робоче місце у галузі машинобудування створює більше 5 нових робочих місць в інших видах бізнесу, таких як будівництво, логістика, сфера послуг. Але для нас є надзвичайно важливим те, що такі компанії дають можливість концентруватись висококваліфікованому менеджменту, який буде розвиватись, формуючи нову промислову еліту. Це своєрідна точка зростання, яка визначатиме подальший розвиток індустріального парку на найближчу перспективу».

Про хід будівництва та його етапи розповів присутнім Директор UBC Cool Валентин Коваленко. За його словами, Підрозділ UBC GROUP, - «UBC Cool» є лідером в світі з випуску охолоджувачів, є найбільшим в Україні і другим в Східній Європі виробником холодильних шаф.

Будівництво заводу на Вінниччині розпочалося в жовтні 2016 року. Станом на 1 січня 2017 року були виконані роботи нульового циклу. Станом на вересень 2017 року роботи виконані на 60-70%. Зведено адміністративну частину заводу. Для першого цеху на 20 000 квадратних метрів шведська компанія LLENTAB доставила оцинковані балки та профілі. До кінця жовтня буде виконано монтаж металоконструкцій, а після чого розпочнеться їх утеплення.

Встановлення виробничого обладнання та його налаштування планують у UBC Group розпочати на початку 2018 року. На підприємстві вироблятимуть морозильні лари та холодильні шафи. Інвестиції складатимуть до 10 млн. євро.

         Площа забудови складає 16639 кв. м., а на будівництві працюють понад 50 будівельників. Загалом планується створити 1200 робочих місць. При введені 1 черги - 400-500 робочих місць.« повернутися до списку новин