Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині за півроку, завдяки спільним зусиллям, легалізовано 4,5 тис. робочих місць та додатково залучено 6,5 млн грн  єдиного соціального внеску

Переглядів: 453

 

 

З метою взаємодії з органами Держпраці та місцевого самоврядування 27 липня в залі засідань профспілок Вінницької області відбулось навчання представників органів місцевого самоврядування з питань легалізації зайнятості населення.

У заході взяли участь заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марина Єрошенко, начальник Управління держслужби з питань праці у Вінницькій області Володимир Марунько, державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю управління Держпраці, представники 24 об’єднаних територіальних громад та 6 міських рад міст обласного значення Вінниччини.

Учасникам наради наголошено, що органами Пенсійного фонду України проводиться щомісячний моніторинг відомостей Реєстру застрахованих осіб за критеріями, визначеними наказом Пенсійного фонду України, а також ознайомлено з Порядком обміну інформацією.

З початку року органами Фонду області до органів місцевого самоврядування, Держпраці, Державної фіскальної служби України та соціальних партнерів направлено відомості по 6062 платниках, які виплачують заробітну плату менше мінімальної, для вжиття відповідних заходів.

«За результатами співпраці легалізовано 4,5 тис. робочих місць та додатково залучено 6,5 млн грн  єдиного соціального внеску», - зазначила під час виступу Марина Єрошенко.« повернутися до списку новин