Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Більше сорока мільйонів гривень державної субвенції передбачено на реалізацію програми реімбурсації на Вінниччині

Переглядів: 361

 

У 2018 році продовжується успішне впровадження програми державного відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні окремих захворювань (програма реімбурсації), розпочатої минулого року.

На здійснення вказаних видатків в обласному бюджеті на поточний рік передбачено 40983,8 тис.грн. за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету обласному бюджету, яку розподілено між бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області.

Відповідно до помісячного розпису надійшло за січень-березень поточного року 10246,1 тис. грн. (25% річного обсягу) коштів вказаної субвенції, які повністю перераховано до районних бюджетів, бюджетів міст обласного значення та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

За результатами щотижневого моніторингу освоєння коштів вказаної субвенції на місцях, який запроваджено Департаментом фінансів, на кінець березня із загальної суми цієї субвенції, місцевими бюджетами перераховано закладам охорони здоров’я 9972,7 тис.грн. (97,3%% від обсягу надходжень 1 кварталу), якими, в свою чергу, відшкодовано аптечним закладам, що беруть участь у цій програмі, за забезпечення пільгових рецептів 8459,3 тис. грн. (84,8% від профінансованого).« повернутися до списку новин