Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій взяв участь в засіданні Ради директорів компанії «Аграна Фрут»

Переглядів: 138

12 червня в конференц залі готелю «Франція» відбулось засідання Ради директорів компанії «Аграна Фрут», яке зібрало понад 50 керівників заводів холдингу з усього світу. Слід зазначити, що подія такого масштабу відбувається в Україні вперше. 
До урочистого заходу також долучились голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвиткуоблдержадміністрації Володимир Мережко.
Основним видом діяльності ТОВ «Аграна Фрут Україна», що розміщується у Вінницькій області та входить до складу холдингу, є вирощування плодів і ягід, таких як суниці, малини, вишні, яблука. На підприємстві широко застосовуються прогресивні західні технології та якісний посадковий матеріал з Австрії, Німеччини, Голландії, Чехії, що в свою чергу забезпечує високу якість і конкурентоздатність продукції.
Голова облдержадміністрації Валерій Коровій презентував гостям промоційний ролик регіону «Вінниччина – усе тільки починається» та звернувся з вітальним словом:
«Ми дуже раді вітати вас у Вінницькій області. Проект «Аграна Фрут Україна» є надзвичайно важливим для нас. Можу сказати, що це був перший проект за участю іноземного капіталу у Вінницькій області. І він вразив усіх. І сьогодні компанія «Аграна Фрут» є візитівкою нашого регіону. Від початку роботи заводу у нашому регіоні пройшло 20 років. Вінницька область сьогодні найбільш розвинутий аграрний регіон України. Регіон, який є лідером по виробництву м’яса, молока, фруктів, цукру. Ми маємо цілий ряд потужних інвестиційних проектів, які прийшли вже після «Аграни». Наприклад, Миронівський хлібопродукт, який інвестував 600 млн доларів та створив 5000 нових робочих місць. Там, на разі, ми відкриваємо перший біогазовий комплекс в Україні потужністю 20 МВт, з перспективою у 50 МВт. У нас є великі компанії з виробництва олії – ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який переробляє 3000т соняшнику на добу. Ще 4 роки тому, Росія була лідером по експорту та імпорту, а сьогодні на першому місці Індія, на другому - Китай, на третьому – Польща. Експорт до країн ЄС зріс на 40 відсотків. Незважаючи ні на що, Україна розвивається. Приріст ВВП за перший квартал цього року склав 3,2 відсотка. І це лише тільки початок. Ми маємо оптимістичні погляди на майбутнє», - зауважив Валерій Коровій.

« повернутися до списку новин