Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Провести засідання районних штабів та забезпечити технічні можливості для розчистки під’їздів до населених пунктів

Переглядів: 423

 

Таке доручення керівникам районів Вінниччини сьогодні, 16 березня, озвучив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій регіону.

Як повідомив керівник області, за оперативною інформацією Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, внаслідок впливу активних південно-західних циклонів в Україні з 17-18 березня очікується ускладнення погодних умов, в тому числі, нічне зниження температури до -16 С, посилення вітру та утворення снігового покрову до 25 см.

«Обласний штаб очолює заступник голови ОДА Василь Броварник. В Департаменті цивільного захисту налагоджена робота з обміну інформацією. По державних дорогах питання в нас напрацьоване. Мене турбує ситуація стосовно під’їзду до невеличких сіл і селищ Вінницької області, тому що технічні можливості обмежені. Тому я прошу вас провести сьогодні засідання штабів: дайте відповідні доручення, залучіть сільські та селищні ради, зверніть особливу увагу, що в нас потужний аграрний бізнес, який має технічні можливості для планомірної розчистки під’їздів до населених пунктів. Також забезпечити оперативне чергування, особливо по лінії ДСНС, де може виникати необхідність підвозу до лікарень, тощо»,- наголосив Валерій Коровій.

Принагідно голова облдержадміністрації доручив керівникам РДА активізувати заходи з благоустрою територій та розчистки узбіч доріг. «Все повинно бути на найвищому рівні», - підкреслив очільник Вінниччини. А водночас зауважив, що в питанні ремонту доріг область нині «на низькому старті».

«На відміну від багатьох попередніх років, ми маємо і фінансові ресурси, і технічні можливості, і виготовлені проектно-кошторисні документації. Немає лише сприятливої погоди, щоб ми могли розпочати ремонтні роботи по дорогах», - зазначив керівник ОДА.« повернутися до списку новин