Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Віднині всі адміністративні послуги, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами, йтимуть через «прозорий офіс»

Переглядів: 347

 

Відповідне розпорядження сьогодні, 19 березня, підписав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Ми визначаємо абсолютний перелік адміністративних послуг, які надаються обласною державною адміністрацією, а також структурними підрозділами ОДА. І всі без винятку адмінпроцедури – ліцензії, дозволи, довідки – відтепер йтимуть через «прозорий офіс» Вінницької міської ради. Повернення документів  - також через «прозорий офіс», - наголосив Валерій Коровій під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, у свою чергу, зауважив, що структурними підрозділами ОДА надавалась 71 послуга: не лише дозволи, а й різноманітні довідки та погодження. Найбільше таких документів готували Департамент соціальної та молодіжної політики і Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

«Сьогодні ми говоримо про повноцінний цикл, щоб уникнути контакту державного службовця із подавачами заяв та звернень. І вхідна документація, і вже отримання відповідних довідок, ліцензій, погоджень йтимуть виключно через «прозорий офіс». Є прописані відповідні кроки для директорів департаментів, розміщені технологічні картки на сайті облдержадміністрації, також вони буду розміщені в «прозорому офісі» міської ради. І, фактично, суб’єкт господарювання чи простий громадянин може в мережі Інтернет на сайті ОДА побачити, які йому потрібно подати документи. Жодних зайвих паперів ніхто вимагати не буде. Тож, подавши в установленому порядку повний пакет документів, людині автоматично буде надано відповідні дозволи й ліцензії», - зазначив Андрій Гижко.« повернутися до списку новин