Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині 11 «Янголів добра» знайшли своїх власників в рамках конкурсу «Благодійна Вінниччина-2017»

Переглядів: 444

 

У четвер, 15 березня, на Вінниччині відбулось нагородження переможців та лауреатів третього регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mont Blanc», де відбувалось урочисте нагородження.

Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є Вінницький регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина», де на реальних прикладах можна побачити, яких висот досягли вінничани у добрих справах.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Загалом на участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина» надійшло 112 заявок від благодійників, меценатів та волонтерів області, що стало найбільшим регіональним показником по всій Україні.

Розпочалась церемонія нагородження із відзначення переможців у номінації «Регіональна благодійність». Нагороду переможцю даної номінації вручав заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк: «Маю честь оголосити лауреатів та переможця в номінації «Регіональна благодійність». Так, переможцем став «Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям», друге місце посів Благодійний фонд «Добродар» і третю сходинку займає Благодійна організація «Бершадський фонд допомоги учасникам АТО». Щиро вітаємо переможців і дякуємо за все те, що ви робите, за вашу допомогу тим хто цього потребує і за вашу небайдужість».

В цей день нагороду «Янгола добра» отримали 11 переможців у різних номінаціях. Окрім того, майже 30 претендентів стали лауреатами конкурсу «Благодійна Вінниччина».

Також, право вручити почесну нагороду в номінації «Благодійність неурядового сектору» отримала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк: «Переможцем в даній номінації визначено Громадську організацію «Соціальний центр МХП». Вітаємо! Лауреатами стали Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» та Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». »

Варто відзначити, що ГО «Соціальний центр МХП», працює на території Тростянецького, Теплицького, Гайсинського, Бершадського районів та міста Ладижина. За роки їх діяльності вдалось реалізувати десятки проектів, націлених на допомогу, як окремих громадян, так і мешканців цілих громад та районів. Депутат обласної Ради, директор з розвитку ГО Лариса Білозір зауважила, що висока нагорода – це відзнака кожного члена команди громадської організації: «Я щиро дякую за цю нагороду і дуже рада, що цей «Янгол добра» став відзнакою всього нашого колективу, тому хочу їм подякувати за самовіддану та інколи виснажливу, але таку потрібну роботу на благо людей».

Дана нагорода – це лише початок, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Янгол добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.« повернутися до списку новин