Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

ВСЕУКРАЇНСЬКА СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНА ТЕРЕНОВА ГРА «ЗВИТЯГА – 2018»

Переглядів: 344

Райдержадміністрації повідомляє, що з  5 по 8 травня 2018 року у Волинській області за підтримки Міністерства молоді та спорту буде проведена «Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга – 2018».

Змагання проводяться з 5 по 8 травня 2018 року в лісах Ківерцівського району Волинської області 

У Грі візьме участь понад 300 молодих осіб з усієї України віком від 16 до 26 років. Метою заходу є виховання у молоді національно-патріотичного світогляду та популяризація здорового способу життя. Учасники будуть змагатися на визначеному терені за два прапори, відтворюючи устрій сотень Української повстанської армії.

Заявки до участі в теренівці подаються не пізніше 29 квітня 2018  року до 14.00 в гугл-формі http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line/ надіслати на електронну адресу zvytjaga@gmail.com, або на офіс організації за формою поданою у додатку, за адресою – м. Луцьк, пр. Молоді 13 Б (дод. 3, 4, 5).

Детальну інформацію щодо правил Гри можна знайти за посиланням http://zvytjaga.org.ua/polozhennya-hry/. Участь у заході є безкоштовною та фінансується Міністерством молоді та спорту України.

 « повернутися до списку новин