Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Група зустрічі з дружинами та матерями учасників АТО

Переглядів: 611

   

  З метою сприяння соціальної адаптації учасників антитерористичної операції в Обухівській територіальній громаді районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено групу зустрічі з дружинами та матерями учасників АТО на тему: «Допомога воїнам АТО і як налагодити стосунки з рідними після повернення з війни».   У вступному слові директор центру Василь Чорпіта  ознайомив учасників із темою зустрічі та планом роботи.                                                                                                                                       

   Фахівець із соціальної роботи Лариса Шевченко повела мову про «Дорожню карту для демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення АТО»  для вирішення питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій.        

    Психолог відділу соціальної роботи Світлана Паскал  в доступній формі розповіла для чого потрібна психологічна допомога воїнам АТО та їхнім сім’ям та куди потрібно звертатися за допомогою, якщо виникають в родині проблеми. Також психологом акцентовано увагу учасників зустрічі на психологічний стан чоловіків, які повернулися із зони бойових дій, про причини їхньої поведінки, про зміни, які відбуваються з людиною на війні для того, щоб після повернення додому, дружини та матері змогли допомогти своїм рідним швидше адаптуватися до мирного життя.                    По завершенню групи зустрічі фахівець із соціальної роботи Алла Чорпіта  поділилася цікавими  порадами з дружинами для доброго спілкування з чоловіками  та синами і побажала усім присутнім міцного здоров’я, та кожній дружині бути психологом у своїх родинах.       

         Цього ж дня районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службою у справах дітей районної державної адміністрації, організовано рейд в с. Обухів у сім’ї, де діти перебувають під опікою та проведено профілактичні заходи щодо попередження дитячої бездоглядності у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, на що оформлено 6 актів обстеження матеріально – побутових умов. 

                                                                            « повернутися до списку новин