Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Відбулись відкриті торги на видання книг із серії «Моя Вінниччина»

Переглядів: 389

 

 

Вчора, 17 серпня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій  громадськістю ОДА  відбулося засідання тендерного комітету за результатами проведення процедури відкритих торгів на видання книг серії «Моя Вінниччини». Торги пройшли за шістьма лотами. Лот перший – книга «Гущинці. На скрижалях історії», автор А.Стасюк, другий лот – М.Каменюк, «Івча: доля, історія, люди», третій лот – А.Джус «Красносілка. Красне село на березі Бугу-ріки», лот №4 – «Камеральний і топографічний опис» Ю.Легуна, п’ятий лот – «Михайлівка. Відоме – невідоме село» Подільської губернії 1799 року» І.Гончарук та останній шостий лот – книга «Батьківськими стежками» Н.Кравчук.

У зв’язку з тим, що за лотом №2, М.Каменюк, «Івча: доля, історія, люди» тендерну пропозицію надано лише одним учасником торги по даному лоту не відбулися. 

За рештою лотів, відповідно до результатів розгляду тендерних пропозицій учасників членами тендерного комітету, а це лоти - 1,3,4,6 – переможцем визначено ТОВ «НІЛАН-ЛТД». За лотом №5 – ПРАТ «Вінницька обласна друкарня». Слід зазначити, що визначення переможців здійснювалось за одним критерієм – ціна. « повернутися до списку новин