Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулось засідання оперативного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

Переглядів: 410

7 вересня 2017 року в Мурованокуриловецькій райдержадміністрації за участю начальників управлінь та відділів відповідних служб, керівників району, начальників установ, підприємств господарського комплексу та організацій району відбулось засідання оперативного штабу з підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років доповів перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар: «З плану підготовки 20 котелень, наразі 19 готові до експлуатації. Проведено заготівлю палива до нового року на 100 %».

Було заслухано звіти керівників підприємств та організацій щодо проведеної роботи в підпорядкованих галузях.

З плановими завданням із питань енергозбереження виступив Державний інспектор Могилів-Подільського відділення інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області Сергій Кухарчук: «Для безпечного та безперебійного функціонування закладів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району необхідно провести попереднє випробовування мереж трубопроводів теплопостачання, котлів та обладнання в котельнях, забезпечити завершення погодження актів готовності котелень до роботи в осінньо-зимовий період з Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і  теплової енергії у Вінницькій області.».

На завершення наради було вирішено продовжити роботу по виконанню планових завдань та заслухати керівників підприємств і організацій району на підсумковій колегії голови райдержадміністрації з даного питання.« повернутися до списку новин