Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У зв'язку з ускладненнями погодних умов сили Державної служби з надзвичайних ситуацій приведено в режим підвищеної готовності

Переглядів: 322

 

На цьому наголосив Голова Служби Микола Чечоткін на засіданні Уряду під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Прогноз про загрозу ускладнення погодних умов Службою завчасно доведено до органів влади, місцевого самоврядування та через засоби масової інформації до населення. Вже вчора під час снігопаду на півдні України, в Одеській області, у взаємодії з Миколаївською областю, своєчасно вводилися обмеження руху вантажного автотранспорту. Це дозволило почистити дороги від снігу, як в самій Одесі, так і на під’їзних шляхах, уникнути на них скупчення транспорту та автомобільних заторів», - зазначив Микола Чечоткін.

За даними Українського гідрометцентру, 17-18 січня по всій території України очікується сильний сніг, на дорогах – ожеледиця.

З огляду на це Головне управління ДСНС України у Вінницькій області застерігає водіїв від поїздок на далекі відстані - особливо з дітьми.

У випадку, якщо Ви таки вирішили вирушити у подорож, пам'ятайте про безпеку на дорозі.« повернутися до списку новин