Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

 Пенсійний фонд запрошує скористатися веб-порталом електронних послуг

Переглядів: 706

         

    Могилів-Подільське об'єднане  управління  Пенсійного фонду України у Вінницькій області закликає скористатися  веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

              Електронний ресурс дає можливість усім зацікавленим громадянам у режимі онлайн здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію, переглядати діючу пенсійну справу і попередньо записуватись на прийом до фахіців з мінімальною витратою часу.

            За словами заступника начальника управління Тетяни Реморової, станом на  1 березня Могилів-Подільським об'єднаним  управлінням  Пенсійного фонду України у Вінницькій області на веб-порталі електронних послуг ПФУ зареєстровано  2282 користувача, в т.ч.   по  Мурованокуриловецькому району - 628.

        "Кожна застрахована особа (тобто кожен працівник), зареєструвавшись на порталі, має змогу бачити в своєму "особистому кабінеті" дані з системи персоніфікованого обліку щодо заробітної плати (доходу), з якого сплачено страхові внескіи, відмітки про сплату страхового (єдиного) внеску. Адже, відповідно до чинного пенсійного законодавства – розрахунок пенсії проводиться відповідно до даних облікової картки громадянина накопичених із липня 2000 року. ", - пояснила посадовець.

              Слід зазначити, що особливо цікавим електронний портал є для пенсіонерів. Адже завдяки цьому сервісу вони можуть легко отримати дані з власної пенсійної справи.

           Однією позитивною особливістю веб-порталу: portal.pfu.gov.ua є те, що він надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

           Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена і здійснюється тільки один раз. Стати користувачем електронних послуг не складно. Для цього необхідно звернутися до Могилів-Подільського об'єднаного управлiння Пенсiйного фонду України Вінницької області (при собі слід мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру) та отримати персональний реєстрацiйний код доступу до веб – порталу. За допомогою свого робочого комп’ютера, використовуючи звичайну електронну поштову скриньку, необхідно завершити реєстрацію як на більшості веб-сервісах, користуючись повідомленнями - підказками системи.
          Більш детальну інформацію про можливості веб-порталу можна отримати на шнтернет-ресурсах Пенсійного фонду (веб-сайт:www.pfu.gov.ua; веб-портал: http://portal.pfu.gov.ua), в Могилів-Подільському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області за адресами:

 м.Могилів-Подільський, пл. Соборна, 12;

 смт.Муровані Курилівці, вул.Соборна,141.

Телефони “гарячих ліній” Могилів-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області   – 6-45-83, 2-26-58

 « повернутися до списку новин