Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулось чергове засідання обласної земельної комісії

Переглядів: 455

 

 

На 91 засідання комісії надано 11 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області, 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) - 3, про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – 2, про надання згоди на поділ земельної ділянки – 1, про поновлення договору оренди земельної ділянки -1, про поновлення договору оренди водного об’єкта –1, про укладання договору оренди водного об’єкта на підставі діючого договору –2, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки водного фонду та укладання договорів оренди водних об’єктів -1.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 10 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. 1 проект розпорядження голови облдержадміністрації вирішено розглянути після додаткового вивчення.« повернутися до списку новин