Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої автомобільної дороги державного значення T-02-05 «Куна-Кунка

Переглядів: 376

 

 

12 жовтня на Вінниччині було відкрито відремонтовану ділянку автомобільної дороги державного значення Т-02-05 «Куна-Кунка»,  що є частиною «об’їзного» шляху навколо м. Гайсин.

Відремонтовано ділянку дороги протяжністю 8,4 км. За інформацією керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука, з 2008 року, згідно рішення обласної координаційної ради,  рух транзитних вантажних автомобілів здійснюється саме через цю дорогу.

 «За 10 років стан дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,4 км значно погіршився. Так в 2016 році, згідно постанови КМУ №384 в перелік об’єктів поточного середнього ремонту увійшла автомобільна дорога Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Відповідно до постанови, держава надала фінансування 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами»,- поінформував керівник служби.

Тож ремонт  «об’їзної дороги» фінансувався із трьох джерел : 4,5 млн. гривень виділила Гайсинська РДА, ще 360 тис. гривень надала  Кунянська об’єднана територіальна громада для облаштування тротуарів.

«Роботи по ремонту  дороги Т-02-05  ми розпочали  наприкінці минулого року, а продовжили з червня 2017-го, коли вже було виділено державне фінансування. Загалом відремонтовано 10,6 кілометрів. З них 8,4 це ділянки від М-12 до Куни, інша частина - від Куни до Мар'янівки», -  повідомив Ігор Корольчук.

За рахунок митних коштів було проведено ремонт ділянки в районі села Мар’янівка, що є продовженням «об’їзної» дороги м. Гайсин. На об’єкті влаштовано асфальтобетонне покриття, відновлено тротуари, встановлено нові бордюри та нанесено розмітку.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій підкреслив, що ця дорога є важливим інфраструктурним об’єктом для Гайсинського району.

«Тут була надзвичайно проблемна ділянка. Нова дорога - це успіх кожного з нас, і, в першу чергу, місцевої громади, яка ставила питання ремонту та долучилась до співфінансування», - зазначив  Валерій  Коровій.-Хочу нагадати, що ще рік назад сумарне фінансування системи облавтодору у Вінницькій області коливалось в межах 250 млн.грн. В цьому році це вже майже 1 мільярд, а в наступному,2018 році, це вже буде  2 мільярда гривень для Вінницької області. Тож  ми матимемо можливість відремонтувати не лише дорогу         М-12, яка з’єднує західні кордони України із півднем і сходом, а ми почнемо крок за кроком ремонтувати місцеві дороги».

Очільник області вручив Почесні грамоти обласної адміністрації та обласної Ради і грошові винагороди працівникам Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

На завершення урочистостей, голова ОДА Валерій Коровій, голова Гайсинської РДА Владислав Уткін та голова Кунянської територіальної громади Світлана Кондратюк   перерізали символічну стрічку в ознаменування відкриття повноцінного руху на  відремонтованій ділянці автомобільної дороги державного значення Т-02-05 «Куна-Кунка».« повернутися до списку новин