Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Система інноваційних технологій у форматі EdCamp на Мурованокуриловеччині

Переглядів: 354

Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату, учасниці й учасники самі у перший день (не)конференції визначають перебіг її роботи, вибираючи ті сесії, які відповідають їхнім потребам та інтересам.

Формат EdCamp в Україні реалізується через національні (не)конференції, які щоразу збирають педагогів з усієї країни, а також як міні-EdCamp’и – для педагогічних спільнот міст і сіл в регіонах.

Вінниччина, як і інші регіони України не залишилися осторонь питання професійного зростання педагогів.

На базі навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» смт.Муровані Курилівці зусиллями відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації, КЗ «Мурованокуриловецький РМК» та вчителя фізики, математики та інформатики НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Лучинець  Миколи Заболотного було проведено Першу районну (не)конференцію EdCamp з теми: «Застосування нових освітніх технологій як спосіб реалізації Нової Української школи».

До цієї (не)конференції EdCamp активно долучилися творчо працюючі вчителі, вчителі-новатори району, працівники методичного кабінету, відділу освіти  райдержадміністрації. Учасниками даного дійства були також директор Центру інформаційно-комунікаційних технологій навчання, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, координатор (не)конференції міні-EdCamp Вінниця, учитель-експерт Microsoft, Сергій Пойда, викладач кафедри екології, природничих та математичних наук, зав.відділом дистанційного навчання КВНЗ Вінницька академія неперервної освіти, координатор (не)конференції міні-EdCamp Вінниця, кандидат педагогічних наук, тренер освітніх програм, учитель-експерт Microsoft, Іван Стромило.

Крім того, в цьому заході взяла участь делегація з Тульчинського району.

 « повернутися до списку новин