Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Будь-яка реформа, що не опирається на довіру і підтримку людей, приречена на поразку, - Валерій Коровій

Переглядів: 367

2017 рік, за словами голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, є роком реформи первинної ланки медичної допомоги, і першим її елементом є впровадження механізму реімбурсації.

“Ми виділяли великі кошти на ліки, але, окрім елементарних медикаментів, люди їх не бачили. Із впровадженням механізму реімбурсації – компенсації вартості лікарських засобів, ми, звичайно, не можемо говорити про повне вирішення проблеми. Але для нас дуже важливо, що це показує людям, що вони реально можуть отримати певну частину безкоштовних ліків, і що задекларовані позиції реально працюють.

Це має дуже важливий психологічний фактор для подальшої роботи з людьми. Адже найближчим часом за таким же принципом буде впроваджена процедура реімбурсації по інсуліну”, - зазначив Валерій Коровій.

Керівник області переконаний: будь-яка реформа, що не опирається на підтримку і довіру людей, приречена на поразку. А тому дуже важливо, щоб вінничани відчули дію цієї програми.

Наступний же етап реформування галузі стосуватиметься укладання контрактів між сімейними лікарями та пацієнтами, коли людина матиме можливість самостійно обирати свого лікаря.

 

Джерело: Вінницька обласна державна адміністрація« повернутися до списку новин