Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Всеукраїнський Автопробіг Реформації вирушив  містами та селами Вінниччини

Переглядів: 337

 

 

За даними організаторів, розпочався він 3 вересня з найвіддаленіших українських міст. В числі таких міст Авдіївка, Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Чонгар, Сєвєродонецьк, Чернівці та Ужгород. Триватиме автопробіг протягом двох тижнів, а фінішує 17 вересня у м. Києві на Хрещатику, де, в цей день, відбуватиметься Всеукраїнське свято подяки.

Серед планів організаторів проїхати через 24 області країни, понад 100 населених пунктів, подолати 5000 кілометрів. Як зазначається, учасниками автопробігу стали понад 100 вірян з усієї країни. Метою проведення даного заходу є проголошення єдності та територіальної цілісності України.

Протягом 9-13 вересня автоколона проходила територією Вінницької області.

В День міста Вінниці, 9 вересня, учасники Автопробігу разом із Хмельницькою командою прибули до м.Вінниці, де їх зустріли вірячи протестантських церков. Чернівецько-Тернопільський промінь Автопробігу передав естафету Вінницькій команді. Під час передачі естафети віруючі молилися за Вінницький край та просили у Бога миру в Україні.

Наступного дня Вінницька автоколона із 15 автівок у супроводі патрульної поліції прибула до м. Хмільника. Протестанти різних конфесій провели ряд соціальних заходів, а також звершили молитву за жителів та владу міста Хмільник. Окрім того, в цей день відбулася зустріч  учасників Автопробігу з міським головою м. Хмільник.

В понеділок 11 вересня автоколона із 14 автівок та групи молоді відправилася до смт. Тиврів, де відбулась зустріч з селищним головою.

У середу, 13 вересня автоколона вирушила з Вінниці до Умані для передачі естафети Черкаському променю автопробігу. По дорозі команда зробила зупинку в м. Гайсин, де їх зустріла велика кількість віруючих та представники райдержадміністрації.« повернутися до списку новин