Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Представники райдержадміністрацій та міст обласного значення Вінниччини отримали практичну допомогу у розробці Карт пріоритетів на 2018 рік

Переглядів: 283

7 грудня під головуванням керівника апарату Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Бойка та директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка відбулась нарада щодо підготовки Карт пріоритетів.

Участь у заході взяли представники районних державних адміністрацій  та міст обласного значення, відповідальні за їх розробку.

«На сьогодні керівництвом області вирішено, що Карти пріоритетів кожна райдержадміністрація та місто обласного значення будуть захищати на засіданнях своїх колегій за результатами 2017 року. Переглянувши ті напрацювання, які ви вже підготували на сьогодні, перш за все, просимо звернути увагу на їх технічну сторону та уніфікований зміст», - наголосив Валерій Бойко.

«Ціль сьогоднішньої наради -  надати Вам практичну допомогу у розробці не тільки презентації Карти пріоритетів, а й тез до виступу. На сьогоднішній день в області в цілому та в кожному районі і місті зокрема робиться надзвичайно багато для покращення рівня життя населення, а тому рівень поінформованості повинен бути відповідним. Кожна райдержадміністрація та місто обласного значення мають своєчасно та в повному обсязі повідомляти про виконану роботу», - підкреслив Володимир Мережко.

В рамках заходу заступник директора Департаменту Інесса Ратушняк виступила з презентацією уніфікованої форми Карти пріоритетів та надала практичні поради з її наповнення, підготовки та оформлення. Крім того, посадовиця наголосила, що цілі Карти повинні відповідати основним цілям Стратегії збалансованого регіонального розвитку на період до 2020 року.

Також, під час наради, до присутніх звернулась заступник директора Департаменту Надія Насіковська та наголосила на максимально швидкому освоєнні коштів Державного фонду регіонального розвитку, коштів екологічного фонду обласного бюджету та ефективному витрачанні бюджетних коштів і стимулюванні регіональних виробників до участі в системі державних закупівель Prozzoro.

За підсумками наради було вирішено подати розроблені проекти Карт пріоритетів у місячний термін.« повернутися до списку новин