Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На черговому засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності погоджено 5 проектів  надання земельних ділянок

Переглядів: 348

На 101 засідання комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам, яке відбулось 05грудня 2017 року під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, надано 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 3 проекти розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 3 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 1, про припинення дії  договору оренди землі – 2, про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду – 2.

Крім того, на обговорення комісії винесено 1 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 1 питання Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 5 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.« повернутися до списку новин