Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулась оперативна нарада при голові райдержадміністрації

Переглядів: 415

16 квітня голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергій Ладан за участю голови районної ради, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ і організацій, провів оперативну нараду.

Про стан справ у сфері цивільного захисту району доповідав начальник районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Віталій Німець: «Протягом 2017 року на території Мурованокуриловецького району виникло 40 пожеж, проти 25  в 2016 році, кількість пожеж значно зросла. Внаслідок чого протягом  року завдано економічних збитків  на суму 1 мільйон 63 тисячі гривень. Загиблих та травмованих не було, хоча  в минулому році протягом такого ж періоду в результаті пожеж загинуло  три особи. З метою запобігання надзвичайним ситуаціям на території району проведено 72 планових та 35 позапланових перевірок дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. У розрізі цивільного захисту протягом року здійснено спеціальні огляди 18 захисних споруд району. До адміністративної відповідальності притягнуто 52 посадові особи. З метою запобігання пожежам планується проведення 150 планових перевірок об’єктів району та 25 пожежно-профілактичних відпрацювань».

Також під час наради голова райдержадміністрації звернув особливу увагу селищного голови Галини Цибульської та керівника КП «Мурованокуриловецький водоканал» Костянтина Андрущака про недопустимість використання сміттєзвалища в урочищі «Бучино», вжиття необхідних заходів щодо врегулювання питань його рекультивації, налагодження роботи нового полігону твердих побутових відходів та функціонування сортувальної лінії.      

 



« повернутися до списку новин