Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

День усиновлення!

Переглядів: 498

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення - день найкращих проявів турботи та любові до дитини, що залишилась без підтримки і захисту найрідніших людей.

Вже традиційно на Вінниччині урочисто святкується День усиновлення, який започатковано та проводиться за ініціативи служби у справах дітей облдержадміністрації. Так 4 жовтня відбувся VІ обласний форум усиновлювачів в актовій залі Вінницького училища культури та мистецтв ім. М. Леонтовича за участю керівництва обласної державної адміністрації та обласної Ради, в якому взяла участь делегація нашого району. До складу делегації увійшли: начальник служби у справах дітей Ігор Остапович, головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Мельник  та жителька смт. Муровані Куриліці Вудвуд Лариса Степанівна, яка взяла на себе важливу місію, усиновивши двох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час Форуму з нагоди Дня  усиновлення за значний внесок в розвиток національного усиновлення, активну громадянську позицію, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини,  Вудвуд Ларису Степанівну було нагороджено подякою обласної державної  адміністрації та обласної Ради, а також  цінним  подарунком.

Усиновлення - це особлива дорога батьківства, благородна і складна, це особливий, благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Служба у справах дітей Мурованокуриловецької райдержадміністрації дякує всім, хто його пройшов, хто став люблячими і дбайливими батьками, хто взяв на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для кого Діти є одним із найголовніших життєвих орієнтирів, хто здійснив власну мрію бути батьками, а також тих, хто на дорозі до цього важливого рішення!

Сьогодні у районі є сім’ї, які здійснили важливий крок у своєму житті – усиновили дитину, а також створили прийомну сім’ю. Станом на 30 вересня 2017 року у нас  функціонує 5 прийомних сімей, які зігріли своїм теплом та турботою 8 дітей, які були позбавлені батьківського піклування: сім’ я Корманів с. Курашівці, які виховують 3 малолітніх дітей; сім’я Янчуків с. Воронівці, які виховують 2 малолітніх дітей; сім’я Ткачів с. Михайлівці, які виховують 1 неповнолітню дитину; сім’я Викалюк с. Воронівці, яка виховує 1 неповнолітню дитину; сім’я Бойків с. Дружба, які виховують 1 неповнолітню дитини.

Велика шана і низький уклін вам, дорогі батьки, за ваші чуйні серця і справжню любов до дітей, адже діти - це не тільки джерело радості - це щастя створене працею. Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

З повагою

працівники служби у справах

дітей райдержадміністрації« повернутися до списку новин