Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Про попередження нещасних випадків під час виконання робіт з підвищеною небезпекою

Переглядів: 314

Управління праці та соціального захисту населення Мурованокуриловецької райдержадміністрації повідомляє, що згідно інформації Управління Держпраці у Вінницькій області за два місяці 2017 року травмовано 28 працівників з них 3 з смертель­ним наслідком.

Так, 15 лютого 2017 року начальник відділу підсобного сільського господар­ства Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 Юрченко О.О. під час зва­лювання дерева ясен на території підсобного господарства, отримав сполучну травму тіла, закриту травму грудної клітини, обширний перелом ребер, внаслідок падіння дерева на нього.

22 лютого 2017 року робітник з благоустрою Балківської сільської ради Комарчук М.І. під час звалювання дерева на території Балківського НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІ ст.» отримав травму, внаслідок падіння дерева йому на ногу.

Також, 10 лютого 2017 року підсобний робітник ТОВ «Термінус» Пушкар О. С. під час розвантаження заготовок з кузова автомобіля МАN 8.163, обладнано­го гідравлічним бортом «ВАRСагgоlift» в склад матеріалів та напівфабрикатів, отримав травму лівої ноги внаслідок падіння піддона з заготовками.

Враховуючи вище викладене та з метою попередження виникнення неща­сних випадків під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та вантажно - розвантажувальних робіт, пропо­нуємо:

  1. Керівникам підприємств та установ району не допускати виконання
    робіт підвищеної небезпеки без отримання дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою та експлуатацію (застосування) машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки.
    2. Забезпечити організацію проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників що зайняті на роботах з підвищеною небезпекою.
    3. Вжити заходів з посилення профілактичної роботи щодо попередження нещасних випадків.

                                                     Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  « повернутися до списку новин