Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту

Переглядів: 462

Минулої п’ятниці на стадіоні «Колос» в райцентрі відбулися спортивні змагання серед школярів району, присвячені Дню фізичної культури і спорту, який відзначається кожної другої суботи вересня. Учасниками цих змагань стали команди вихованців Михайловецької та Курашовецької шкіл, Мурованокуриловецької школи-інтернату та районної дитячо-юнацької спортивної школи. Судили змагання досвідчені тренери Анатолій Ціона, Володимир Жук, Вадим Грабовський , Белан Олег, Кирилюк Сергій, та інші.

Спершу учнівські команди помірялись силами у легкоатлетичних дисциплінах, зокрема, у стрибках в довжину, бігу на 60 метрів та в метанні м’ячика.  Щоб отримати перемогу, кожен юний  спортсмен показав максимум своїх здібностей та вмінь. Не менш напруженим було суперництво команд і на футбольному майданчику. Перше місце впевнено здобула команда села Курашівці, друге дісталося ДЮСШ №1, третє – футболістам з Михайловець, а четверте – команді ДЮСШ №2.

Під час нагородження кожному юному учаснику спортивних змагань, незалежно від зайнятого ним місця, було вручено грамоту. Також з нагоди свята грамоти управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації отримали тренери Анатолій Ціона, Анатолій Козак та Володимир Жук. Спортивні змагання в райцентрі подарували всім чимало приємних вражень та емоцій.

 « повернутися до списку новин