Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Переглядів: 432

  

     Під покровом Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва ми тепер відзначаємо День захисника України.

  Урочистості з нагоди свята за участю представників учасників антитерористичних операцій, голів громадських організацій, представників трудових колективів та жителів району відбулися в районному Будинку культури «Жовтень»  13 жовтня 2016 року.

  В цей день зала вставала під звуки Державного Гімну України та на знак вшанування світлої пам’яті загиблих в роки Другої світової війни, під час Революції Гідності та в ході антитерористичної операції на Сході нашої країни, на знак поваги і співчуття рідним загиблих.

  Зі святом усіх присутніх привітав голова районної державної адміністрації Сергій Ладан, побажавши їм миру, благополуччя і достатку та зокрема, зазначив: "14 жовтня - це свято мужності. Цей день немовби об'єднує цілі століття, поєднує діяння як славних полководців минулого, так і сьогодення. Я вірю, що держава яка багато років поспіль виборювала право на існування все ж переможе!"

  З нагоди Дня захисника України голова райдержадміністрації С.Ладан  вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради учасникам війни на Сході  та медалі «Учасник АТО».

  Святковий захід було продовжено концертом  від працівників районного будинку культури. 

 

 

 « повернутися до списку новин