Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Вінниці Міністр оборони України Степан Полторак спільно з головою ОДА та міським головою підписав Меморандум про співпрацю

Переглядів: 297

 

Сьогодні, 19 грудня, було підписано тристоронній Меморандум між Міноборони, Вінницькою ОДА та Вінницькою міською радою про основні засади спільного використання аеродрому “Вінниця”. Свої підписи у документі поставили Міністр оборони України Степан Полторак, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. 

Суть співпраці полягає у врегулюванні юридичних питань стосовно використання та реконструкції аеродрому міста, оскільки злітна смуга є власністю територіальної громади Вінниці, а земельна ділянка належить Міністерству оборони України. 

Згідно з цим документом, Міністерство оборони, за яким реєструється земельна ділянка аеродрому Вінниця на праві постійного користування, погоджується на надання права користування міській раді злітно-посадковою смугою на умовах суперфіції. 

Вінницька ОДА затверджує проект землеустрою та погоджує дозвільні документи на надання права користування територіальній громаді за договором суперфіції землі під злітно-посадковою смугою. А Вінницька міська рада після проходження цих процедур надає Міністерству оборони право безоплатного використання злітно-посадкової смуги з її обладнанням та аеропортовими послугами.« повернутися до списку новин