Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки

Переглядів: 410

 

 

13 вересня в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи з розроблення проекту плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки під головуванням директора Департаменту Володимира Мережка.

В засіданні взяли участь заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Хміль, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники громадськості.

«Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації В. Коровія від 21.06.2017 року № 432, сьогодні ми проводимо перше організаційне засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії. До вашого розгляду ми пропонуємо наступні пріоритетні напрямки реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки: безпека життєдіяльності населення області, підвищення конкурентоспроможності регіону, екологічна безпека навколишнього середовища, розвиток місцевого самоврядування та покращення надання соціальних, освітніх, культурних та туристичних послуг. Крім того, ви всі отримали форму технічної картки проекту регіонального розвитку. Таким чином, ми отримаємо від вас пропозиції тих проектів, які допоможуть реалізувати Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки», - зазначив Володимир Мережко.

Очільник Департаменту наголосив, що всі проекти повинні бути чітко описаними та вагомими.

За результатами наради було вирішено провести наступне засідання робочої групи 3 жовтня, де будуть розглянуті конкретні проектні заявки.« повернутися до списку новин