Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Урочистості з нагоди 73-річниці визволення України від нацистів

Переглядів: 427

28 жовтня наша країна відзначає 73-ю річницю з дня її визволення від нацистів, вшановує героїчний подвиг українського народу у Другій Світовій війні. Це свято людей, сильних духом і чистої совісті, котрі не шкодували свого життя для перемоги над ненависним ворогом, та висловлюють всенародну повагу всім захисникам Вітчизни.

27 жовтня в Мурованих Курилівцях відбулась поминальна хода за участю керівництва району, селищного голови, голови ради ветеранів, представників трудових колективів підприємств і організацій, учнівської молоді.

Біля  Меморіалу загиблим воїнам  відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистів. На зібранні виступив заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, який привітав учасників мітингу з визначною подією в житті нашої держави - Днем визволення України, згадав героїчні сторінки ратного подвигу українського народу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя за наше майбутнє. Мітинг завершився покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

 « повернутися до списку новин