Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Ігор Івасюк: Робота по утворенню госпітальних округів в області - триває

Переглядів: 536

З метою інформування населення про утворення в області госпітальних округів, сьогодні в обласній державній адміністрації відбувся брифінг за участю заступника голови – директора департаменту освіти та науки ОДА Ігоря Івасюка та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.
Інформуючи присутніх Ігор Івасюк зазначив: «Вчора під головуванням голови ОДА Валерія Коровія відбулося засідання робочої групи, де опрацьовувались ті пропозиції, які надійшли безпосередньо від районних державних адміністрацій і районних рад з приводу формування госпітальних округів. Ми намагалися всі пропозиції максимально врахувати. Географічно такі округи сформовані. У Вінницькій області є таких три округа: Північний (або Вінницький, з центром у місті Вінниця), який є найбільший і охоплює понад 900 тисяч населення; Південно - східний і Південно-західний госпітальні округа. Наголошую, говорити про те, що центр госпітального округу буде саме у Могилів-Подільському чи Тульчині – досить зарано. Бо типи лікарень І чи ІІ рівня інтенсивного лікування будуть визначатися відповідно до Положення, якого поки ще немає. Цей нормативний документ повинен бути затверджений відповідною постановою Кабміну чи нормативним документом МОЗ. А, відповідно, на даний час відсутні і критерії, за якими можна визначити до якого рівня відноситься та чи інша лікарня».
Після опрацювання надісланих пропозицій розроблено проект карти госпітальних округів і розміщено на сайті облдержадміністрації, а також розміщені пропозиції, які надходили з районів. Робота над проектом продовжується. 
http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/DocЯІКВAHVN4N

 « повернутися до списку новин