Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Андрій Гижко провів нараду з очільниками райдержадміністрацій та головами міст обласного значення

Переглядів: 381

В приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій щодо обговорення основних питань в галузі соціально-культурного забезпечення населення, економіки та загального стану справ в області.
Про виконання бюджету та фінансовий стан справ регіону поінформував директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський. Зокрема, він зазначив, що обласний бюджет за 3 місяці 2017 року виконано на 113,2% плану і додатково одержані доходи за підсумками І кварталу склали 21,7 млн. грн. 
Також, посадовець зазначив, що за підсумками І кварталу 2017 року забезпечено виконання планових показників всіма районами та містами області. Таким чином за І квартал 2017 року надходження доходів загального фонду збільшились проти І кварталу 2016 року по об’єднаних територіальних громадах на 55,9%, по містах обласного значення – на 43,0%, по районних бюджетах – на 59,3%, по обласному бюджету – на 38,8%.
Зі звітом про результати проведення весняної акції з благоустрою виступив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков. 
За його словами, за звітний період ліквідовано 662 стихійних сміттєзвалища, розчищено та впорядковано 227 джерел, очищено від сміття 225 км берегової лінії річок та водойм, упорядковано та прибрано 570 кладовищ, проведено впорядкування 266 братських могил та 756 меморіалів та пам’ятників, приведено до відповідного стану 622 дитячих та спортивних майданчики, прибрано територій парків та скверів загальною площею 487 га, проведено роботу по озелененню населених пунктів та висаджено майже 10 тис. дерев та 4 тис. кущів. 
«Результати проведеної роботи досить помітні. Пересуваючись населеними пунктами області, спостерігаємо, як кипить робота. Приємно,що прибирається і розчищається територія не лише біля міста Вінниці. Тож позитивні зміни очевидні», - відзначив Андрій Гижко.
Питання відповідальності за спалювання залишків сухої рослинності порушив начальник державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий. Окремо він наголосив на необхідності посилення контролю з боку місцевої влади в районах області за спалюванням.
Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук розповів про стан роботи по утилізації та перезахороненню невизначених безхазяйних пестицидів. Зокрема, він наголосив, що в поточному році заплановано створення повного переліку безхазяйних пестицидів загалом по області та подальша їх утилізація і знешкодження.
Про стан регіонального розвитку у Вінницькій області поінформувала заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку – начальник управління розвитку підприємництва та централізованих капіталовкладень Надія Насіковська. Так, за результатами роботи Вінницької області по державному Фонду регіонального розвитку Вінниччина стала однією з двох областей України, які повністю здали всі проекти Мінрегіону для фінансування на 2017 рік. Сума коштів, яка виділена області на 2017 рік на 32 млн. грн. більше ніж в попередньому році і складає майже 173 млн. грн. 
Зі звітом про стан забезпечення Комплексної системи захисту інформації єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» в службах у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення виступила заступник начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Валентина Чебурей.
Про стан співпраці районних державних адміністрацій з місцевими засобами масової інформації поінформувала директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк. Зокрема, вона наголосила на необхідності покращення співпраці райдержадміністрацій з місцевими засобами масової інформації та про комплексний підхід до висвітлення подій на офіційних сайтах районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.
На завершення наради Андрій Гижко привітав всіх присутніх з наступаючими пасхальними святами: «Маємо завершити усі заплановані роботи до свят,щоб достойно підготуватися до Великодня. Всіх вітаю з завтрашнім Благовіщенням, вітаю всіх з Вербною неділею та з наступаючими пасхальними святами!»« повернутися до списку новин