Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Фестиваль національної кухні «Щедра гостина Мурованокуриловеччини»

Переглядів: 371

Із щирістю мурованокуриловецької гостини, із свіжим подихом весни, зі співом пташиної сурми 18 лютого на площі районного Будинку культури відбувся районний фестиваль національної кухні «Щедра гостина Мурованокуриловеччини». Фестиваль проходив з метою відродження та  популяризації українських народних традицій та української кухні  і згуртував навколо себе усіх любителів та майстрів кулінарної справи. На фестивалі були представлені більше 30 різних українських страв від двадцяти трьох територіальних громад району.

Мурованокурилівчани та гості заходу мали змогу безкоштовно скуштувати різноманітних українських страв: юшка, куліш, деруни, вареники, різні напої, дивовижна кондитерська випічка, рибні та м’ясні страви. В рамках фестивалю відбулися різноманітні конкурси та вікторини, майстер-клас з приготування українських страв, козацькі розваги та святкова концертна програма за участі аматорських колективів району.

Організатором фестивалю виступив відділ культури та туризму Мурованокуриловецької РДА, районний Будинок культури, централізована бібліотечна система. Усі територіальні громади та учасники фестивалю були нагородженні почесними грамотами та грошовими винагородами.« повернутися до списку новин