Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

5 грудня – Всесвітній день волонтерів

Переглядів: 340

Шановні друзі!

5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Уявити сьогодення без цих відчайдушних та відкритих серцем людей неможливо. Слово «волонтер» нині переконливо увійшло в наше повсякденне життя. І недарма, адже у новітній українській історії волонтери зіграли надважливу роль. Добровольчий рух, паростки якого зародилися під час Революції Гідності, переріс у потужну силу, завдяки якій вдалося втримати натиск агресора.

Згадаймо весну 2014 року. Тоді Збройні Сили України перебували у вкрай скрутному становищі. Армія у критичний для нашої держави час була позбавлена найнеобхіднішого. І саме тоді на допомогу прийшли волонтери. Ремонт техніки, закупівля бронежилетів, тактичного спорядження… У перші місяці проведення АТО ці відважні люди, істинні патріоти взяли на себе левову частку роботи по бойовому забезпеченню ЗСУ та добровольчих батальйонів. Почасти ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони немов ангели-охоронці привозили на передову все, чого потребували воїни.

Такі відчайдухи проживають і на теренах нашого району. Низький уклін та щира подяка вам за невичерпну жагу, за ваш вклад у захист незалежності та територіальної цілісності України, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя вам і вашим родинам.

Слава Україні!

 

Голова районної державної адміністрації                                                                                                               Сергій Ладан        

 « повернутися до списку новин